YENİLENİYORUZ !
Close Notification
Open Notification

VİRGİN RADİO TÜRKİYE

slider-virgin-radio-2
slider-virgin-radio-okan-bayulgen
slider-virgin-radio
slider-en-sosyal-radyo
slider2

” Kesintisiz Hit Müzik ”

 
haberler-bannerwebsite-banner
● KURUMSAL● SOSYAL MEDYA● FREKANSLAR●UYGULAMALAR

Virgin Radio Türkiye, 2008 yılında Doğuş Medya Grubu tarafından isim haklarının kiralanması sonucunda yayın hayatına başlayan İngiliz menşeli bir radyo. Virgin Group’a ait bir marka olan Virgin Radio’nun Türkiye ayağıdır. 2013’ün sonlarında Türkiye isim hakları Doğuş Yayın Grubu’ndan Karnaval Media Group’a geçmiştir.

ayın hayatına, Doğuş Yayın Grubu’nun Virgin Group’tan isim haklarını kiralamasının ardından sahibi olduğu eski Capital Radio’yu kapatması ve bu radyo frekansları üzerinde yeni bir radyo olarak Virgin Radio Türkiye’yi kurmasıyla başladı. Fakat daha sonra içeriği farklı olmakla birlikte yeniden Capital Radio’yu kurdu.

2013’te Doğuş Yayın Grubu ile olan isim hakları anlaşmasının bitmesinin ardından, Virgin Group Türkiye’deki yayınların devamlılığı açısından Karnaval Media Group ile anlaştı. Aralık 2013’ten bu yana Virgin Radio Türkiye, Karnaval Media Group bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedi.

Doğuş Yayın Grubu’nun elinde bulundurduğu eski Virgin Radio frekansında ise tekrardan “Capital Radio” adı altında yayın devam etmektedir. Bununla beraber bir süredir farklı bir formatla yayını sürdürmüş olan 2. jenerasyon Capital Radio ise Maximusic! adını almıştır.

  • İstanbul : 106.2
  • Ankara : 93.8
  • İzmir : 103.1

UYDU BİLGİLERİ

  • Türksat 4A
  • 11.680
  • 1666
  • 2/3 Horizontal
icon-google-play
icon-apple
yayin-akisi
★ PAZARTESİ★ SALI★ ÇARŞAMBA★ PERŞEMBE★ CUMA★ CUMARTESİ★ PAZAR

SİZDEN GELEN YORUMLAR

frekanslar-banner