YENİLENİYORUZ !
Close Notification
Open Notification

RADYO ALATURKA

slider-en-sosyal-radyo
slider2
slider-radyo-alaturka

”Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu”

 
 haberler-bannerwebsite-banner
● KURUMSAL● SOSYAL MEDYA● FREKANSLAR● UYGULAMALAR
Radyo ALATURKA, Türk Kültürüne ve öz müziğimize sadık kalarak geniş kitlelere Türk Sanat Müziğimizi sevdirmeyi amaçlamıştır. Alışılagelmişin dışında gençlere de yaptığı kaliteli yayınlarla, Türk Müziğini sevdirmiştir.

Amacımız, yaşayan sanatçılara sahip çıkmak ve onlara hak ettikleri değeri, gerek yaptığımız programlarla gerekse çaldığımız eserlerle vermektir.

Tüm Türk Sanat Müziği konserlerinin destekçisi olarak yayınlarımıza devam ederken kendi öz müziğimizi yaşatmaya, müzik tarzımız ile her kesimden insana hitab etmeye çalışıyoruz. Türk Müziği’mizin en sevilen sanatçılarının radyomuzu ziyaretleri ve olumlu görüşleri ile her geçen gün dinleyici kitlemizi artırmayı hedefliyoruz.

Gerçek aşkı, saf sevgiyi en derin biçimde ifade eden şarkılarımız radyomuz için vazgeçilmezdir..

Herkesin hayatından en az bir tane ,bir Türk Müziği şarkısı geçmiştir.. Dinlediğiniz müzik türü ne olursa olsun, mutlaka Türk Sanat Müziğinde buluşulan ortak bir şarkı vardır..

Radyonuz Alaturka ’da 50, 60, 70 ve 80’li yıllara damgasını vurmuş, herkesin bildiği ve severek eşlik ettiği şarkılara 24 saat rastlamanız mümkündür.

Hayatın zorluklarından, yaşamın stresinden sıkıntılarından bir an için sıyrılıp ruhunuzu dinlendirmek, yüreğinizi ferahlatmak isterseniz biz buradayız…Ve siz neredeyseniz biz oradayız..

  • İstanbul : 91.0
UYDU BİLGİLERİ
yayin-akisi
★ PAZARTESİ★ SALI★ ÇARŞAMBA★ PERŞEMBE★ CUMA★ CUMARTESİ★ PAZAR

SİZDEN GELEN YORUMLAR

frekanslar-banner