YENİLENİYORUZ !
Close Notification
Open Notification

NİHAT SIRDAR

nihat-sirdar-slider-radyocular

Nihat Sırdar

(d. 19 Ekim 1976; İstanbul), Türk radyo programcısı.
Makine Ressamı olmak için okumuş ama radyoculuk mesleğini seçmiştir. 1993 senesinden itibaren 12 yıl Best FM’de, 8 yıl Alem FM’de sabahları Nihat’la Curcuna ve akşamları Nihat’la Sivrisinek programlarını hazırlayıp sunmuştur. Sabah saatlerinde gerçekleşen radyo programı, daha sonraları Nihat’la Muhabbet adını almıştır. 4 Ekim 2013 tarihinde Alem FM’deki son yayınını gerçekleştirerek, 21 Ekim 2013 itibariyle Show Radyo’ya geçmiştir.

Vatan, Takvim ve Akşam gazetelerinde köşe yazarlığı yapmıştır. 2000 yılından beri “İyi Uykular Türkiye”, “Sivrisinek Dedin De Aklıma Geldi” ve “Bütün Kazlar Toplandık” isminde sahne gösterileriyle 1000’den fazla kez sahneye çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir.

Son yıllarda sabah ve akşam radyo programlarını stüdyo dışından da yapmaktadır. Yurtiçinde sıklıkla Yayın Otobüsü içinden; yurtdışında ise taşınabilir yayın donanımıyla Sivrisinek ile birlikte çeşitli yayınlar yapmışlardır. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Ankara’dan Konya’ya giderken hareket halindeki Yayın Otobüsünün içinden canlı radyo yayını yapmışlardır.

Vikipedi

● SOSYAL MEDYA

SİZDEN GELEN YORUMLAR

frekanslar-banner